Co je nového

Do e-shopu jsme doplnili tři další repasované alternátory. První z nich najde uplatnění ve Škodě Octavii I bez výbavy, další je Valeo 12V 150A pro Jumpery, Ducata a Boxery s motory 2,0 a 2,2HDi a poslední 115Ampérový pro Ford Mondeo třetí řady.Jedná se o repasované originály. Při repasi používáme značkové druhovýrobní díly, např. Cargo, Mobiletron, ZM. 

Do prodávaného sortimentu jsme zařadili pracovní světlomety v provedení LED od firmy Autolamp. Světlomety jsou určeny pro provozní napětí v rozsahu 12 až 30V, jsou prachotěsné a voděodolné. Osazeny jsou vysocesvítivými 3W LED čipy v počtu podle velikosti světlometu, například 36W světlomet obsahuje 12 čipů. Těla světlometů jsou vyrobena z černě anodizovaného hliníku. Životnost LED čipů je 30 000 hodin. Vyzařovací úhel: na šířku 60 stupňů, na výšku 30 stupňů. Další podrobnosti v e- shopu na adrese: http://www.auto-elektro.cz/svetlomety/. Upozorňujeme, že světlomety nejsou homologovány pro silniční provoz - jedná se o pracovní osvětlení!

Pracovní světlo LED 36W

V e-shopu najdete nové zboží. Doplnili jsme další várku repasovaných startérů. Mezi novinkami najdete například startér Bosch pro Renault Clio, Kango a další vozy s benzínovým motorem  1,2 litru. Další repasovaný startér v nabídce je Bosch pro Škodu Felicii s motorem 1,9 Diesel. Za zmínku stojí i startér pro užitková vozidla Ford Transit s naftovými motory 2,0 a 2,4 litru, stejně jako startér pro dodávku VW Transportér s naftovými motory 1,9; 2,4; 2,5 a 2,8 litru . Všechny repasované startéry máme skladem na prodejně a tudíž okamžitě k namontování.

 

Startér Ford Transit

Dopravu akumulátorů s kapalným elektrolytem zakoupených v našem e-shopu zajišťuje z bezpečnostních důvodů pouze firma Toptrans. Podařilo se nám upravit ceny dopravy tak, aby naše zboží bylo dostupné nejen návštěvníkům obchodu v Plzni -Křimicích při osobním vyzvednutí, ale i klientům odkázaným na kurýrní služby. Nově tedy účtujeme za dopravu autobaterií a trakčních baterií s hmotností do 20kg  200,- Kč vč. DPH. Zásilka s hmotností od 20kg do 35kg stojí  320,- Kč vč. DPH. Pokud

Testování stavu startovacích akumulátorů provádíme celoročně a zdarma. Blíží se období, kdy obzvlášť záleží na kondici vaší autobaterie. Pokud máte podezření, že není všechno zcela v pořádku, nebo chcete mít jen lepší pocit, že jste vše nenechali  na náhodě, zastavte se u nás na provozovně. Test trvá jen pár okamžiků, nic vás nestojí! Testování provádíme bezzátěžovým testerem, měření na principu zjištění vnitřního odporu akumulátoru. Je to nejspolehlivější metoda dávající přesný výsledek skutečného výstupního proudu akumulátoru. Na požádání vytiskneme protokol o testu.

www.AUTO-ELEKTRO.cz

Nejnovější článek

REKLAMACE AUTOBATERIÍ

Olověný startovací akumulátor se od doby svého vynalezení změnil ve vysoce sofistikovaný výrobek. Technologie se od dob pana Gastona Plantého, vynálezce olověného akumulátoru ( rok 1859)  změnila k nepoznání.  Důležitým prvkem při výrobě akumulátoru se stala technická kontrola. Při naší návštěvě akumulátorky v České Lípě ( Johnson Controls - výroba akumulátorů VARTA) jsme měli možnost na vlastní oči vidět jednotlivá kontrolní pracoviště. Začátek je v kontrole vstupních materiálů, kontrolují se  olověné  mřížky, následuje kontrola kvality naplnění činnou hmotou. Zajímavá je kontrola kvality bodového sváru při svařování propojek článků. Z hotové nenaplněné baterie se vyřízne samotný bodový svár a měří se pevnost sváru. Zásadní je kontrola hotového. naplněného a nabitého akumulátoru. Jedná se o několikavteřinové zatížení akumulátoru vysokým proudem ( řádově stovky Ampér), při současném měření poklesu napětí.

Číst dál...

JSME NA FACEBOOKU